UEFIN RAZVOJNI U-16 TURNIR

Hrvatska slavila protiv Izraela u prvom susretu

03.05.2024.

Hrvatska ženska U-16 reprezentacija slavila je protiv Izraela s 3:1 u prvom susretu razvojnog Uefinog turnira koji se igra u Ivanić-Gradu.

HRVATSKA - IZRAEL 3:1

Stadion NK Naftaš (Ivanić-Grad). Sutkinja: Elizabeta Rengel. Strijelci: Došen 13', Pešut 33', Oto 42'; Elmaleh 29'.

Izabranice Božidara Miletića slavile su protiv Izraela s 3:1 u prvom susretu razvojnog turnira.

Sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu. U 13. minuti gol je postigla Marija Došen, u 33. Marija Pešut je udvostručila rezultat, dok je za konačnih 3:1 zabila kapetanica Ivana Oto u 42. minuti.

Hrvatska je igrala u sastavu: Ristovski, Vrtarić (Kožul 45'), Grahovac (Kelava 45'), Pešut (Balent 45'), Oto (Delišimunović 45'), Grgić (Popić 45'), Pestić, Došen (Akrap 45'), Vanjak (Džanić 61'), Perković, Buljat (Alić 45').