Rakitić u nadoknadi donio pobjedu Sevilli

07.10.2013.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić svojim je novim pogotkom osigurao tri boda Sevilli protiv Almerije.

U osmom kolu španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na svom terenu ugostila momčad Almerije, a rezultat je sve do sudačke nadoknade vremena bio izjednačen, 1:1.

Sevilla je povela već u šestoj minuti preko Gameira, a poravnao je Rios sredinom prvog poluvremena. U trećoj minuti nadoknade, međutim, ubacio je Marin, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je na terenu proveo svih 90 minuta, glavom je smjestio loptu pod prečku za pobjedu svog kluba.

Rakitiću je to četvrti pogodak u Primeri ove sezone, a na kontu ima i tri asistencije.

Sevilla na tablici zauzima 11. mjesto, s devet osvojenih bodova. Vodeći Barcelona i Atletico Madrid imaju maksimalan učinak, 24 osvojena boda.