Olić zabio, pa izašao zbog ozljede

09.11.2013.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić zabio je sjajan pogodak za pobjedu Wolfsburga protiv Borussije Dortmund, no izašao je s terena zbog ozljede.

Ivica Olić izašao je s terena u 80. minuti utakmice između Wolfsburga i Borussije Dortmund nakon što je osjetio zatezanje u mišiću lista. Olić će u nedjelju s klupskim liječnicima obaviti pregled ultrazvukom, a nakon dolaska u Zagreb u večernjim satima liječnički konzilij hrvatske reprezentacije napravit će pregled nakon kojeg će se odlučiti je li potrebno učiniti dodatnu dijagnostiku.

Olić je, inače, prekrasnim pogotkom donio "Vukovima" pobjedu protiv viceprvaka Europe - u 69. minuti krasno je s ruba šesnaesterca ljevicom pogodio suprotni gornji kut Romana Weidenfellera za pobjedu Wolfsburga od 2:1.