Hrvatski nogometaši na pripremama

Perišić i Kramarić strijelci, Halilović s prvom momčadi Barcelone

22.07.2015.

Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Andrej Kramarić postigli su pogotke u pripremnim utakmicama, a Alen Halilović priključen je prvoj momčadi Barcelone.

Momčad Wolfsburga pobijedila je u prijateljskom dvoboju švicarski Zürich rezultatom 4:2, a Ivan Perišić postigao je dva pogotka.

Precizan je bio u petoj minuti iz kaznenog udarca te na početku drugog poluvremena prizemnim udarcem, a preostala dva gola za njemačkog je doprvaka postigao Schürrle. S druge su strane precizni bili Gavranović i Koch.

Leicester City svladao je pak momčad Lincolna 3:1, pri čemu je Andrej Kramarić zatresao mrežu u drugom poluvremenu, za vodstvo svoje momčadi 2:1.

Mladi Alen Halilović priključen je pripremama prve momčadi europskog prvaka Barcelone, u kojoj se nalazi i Ivan Rakitić.

Halilović tako ima priliku nametnuti se treneru Luisu Enriqueu i izboriti se mjesto u narednoj sezoni, a u dvoboju protiv Los Angeles Galaxyja nastupio je od 70. minute.