Wolfsburg svladao Bayern

Ivan Perišić osvajač njemačkog Superkupa

01.08.2015.

U ovosezonskom izdanju njemačkog Superkupa snage su odmjerili Wolfsburg i Bayern, a među pobjednicima je bio i Ivan Perišić.

Njemački prvak Bayern i osvajač Njemačkog kupa Wolfsburg sastali su se na početku nove sezone u Wolfsburgu, kako bi odlučili o vlasniku trofeja Superkupa.

Bayern je poveo golom Robbena u 49. minuti, da bi u 89. minuti Bendtner poravnao na 1:1 te odveo utakmicu do raspucavanja s bijele točke.

Wolfsburgovi su nogometaši svih pet udaraca pretvorili u pogotke, dok je u redovima Bavaraca Alonso propustio realizirati svoj udarac i naslov je pripao Wolfsburgu.

Svoj je obol pobjedi dao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je bio vrlo aktivan i opasan po protivnički gol u prvom poluvremenu. Sredinom nastavka zamijenio ga je Kruse.

Perišić je u Njemačkoj već osvojio dvostruku krunu s Borussijom iz Dortmunda, kao i spomenuti Njemački kup s Wolfsburgom prošle sezone.