Pogodak Eduarda u Ukrajini

Olić strijelac u Kupu, Iličević dvostruki asistent

10.08.2015.

Ivica Olić i Ivo Iličević bili su vrlo učinkoviti u porazu HSV-a u Kupu, a Eduardo Alves da Silva bio je ponovno precizan za Šahtar.

Hamburški je nogometni prvoligaš u nedjelju odradio utakmicu prvog kola Njemačkog kupa te ubilježio neočekivani poraz u produžetku od Carl Zeiss Jene.

Gerlach i Jovanović dva su puta donosili prednost domaćinu, da bi prvi puta izjednačio Ivica Olić u 48. minuti, a drugi puta Michael Gregoritsch u sudačkoj nadoknadi.

Oba je puta asistenciju ubilježio Ivo Iličević.

Pobjedu Carl Zeiss Jeni u produžetku osigurao je Pieles, a Olić i Iličević na terenu su bili od prve do zadnje minute.

U ligaškom susretu Šahtara i Vorskle u Ukrajini, Eduardo Alves da Silva bio je među strijelcima momčadi iz Donecka, u remiju 2:2. Eduardo je bio precizan samo nekoliko minuta po ulasku s klupe, a kapetan Darijo Srna odigrao je cijeli susret.