Trofeo TIM pripao crveno-crnima

Brozović zabio rivalu Milanu u pripremnom dvoboju

12.08.2015.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović postigao je jedini pogodak Intera na predsezonskom prijateljskom turniru.

Na tradicionalnom turniru Trofeo TIM sudjelovali su Inter, Milan i Sassuolo, a u dvoboju Intera i Milana, koji je završio pobjedom crveno-crnih 2:1, jedini je strijelac za crno-plave bio Marcelo Brozović.

Brozović je priliku dobio od 25. minute, kada je Milan golovima Bertolaccija i Bacce vodio 2:0, te samo šest minuta po ulasku u igru povukao loptu s centra i potom zatresao mrežu udarcem izvan kaznenog prostora te ublažio poraz.

Mateo Kovačić odradio je cijeli taj susret, dok je Brozović kasnije igrao od početka do kraja u porazu Intera od Sassuola 1:0.

U trećoj, posljednjoj utakmici turnira, Milan i Sassuolo odigrali su 1:1, da bi pobjeda na kraju kroz jedanaesterce pripala Milanu, a Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu.