Naslov ostaje u Madridu, Modrić upisao asistenciju

Modrić s Realom osvojio Trofej Santiago Bernabeu

19.08.2015.

Momčad Real Madrida u 36. izdanju Trofeja Santiago Bernabeu svladala je Galatasaray 2:1, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić upisao je i asistenciju prilikom prvog pogotka.

U svom prvom domaćem susretu prije početka nove sezone španjolskog prvenstva, Real Madrid je na svom travnjaku slavio u 36. izdanju Trofeja Santiago Bernabeu. Bolji je domaćin bio od Galatasaraya 2:1 osvojivši tako Trofej Santiago Bernabeu 25. puta.

Modrićeva lopta iz kornera u 17. minuti pronalazi Nacha koji sigurno šalje loptu u suparnički gol za domaće vodstvo 1:0.

U 53. minuti, Sneijder se, pak, pobrinuo za izjednačenje na Santiago Bernabeu da bi pobjedu Realu lijepim pogotkom u 81. minuti donio Marcelo.

Luka Modrić igrao je od prve minute, a izašao u 72. minuti te je dao dobar doprinos svojoj momčadi u osvajanju novog trofeja.

Kraljevskom klubu ovo je treći naslov u predsezoni, nakon što je ranije osvojio dva međunarodna turnira tijekom australsko-kineske turneje.