Prva utakmica četvrtog pretkola

Pašalić opet strijelac za Monaco u Ligi prvaka

19.08.2015.

Mladi Mario Pašalić ponovno se upisao u strijelce u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Ovoga puta zatresao je mrežu Valencije.

U borbi za mjesto u grupnoj fazi Lige prvaka, u četvrtom pretkolu, prvu su utakmicu na Mestalli odigrali Valencia i Monaco.

Španjolski je predstavnik pobijedio 3:1, a u vodstvo ga je doveo Rodrigo, već u četvrtoj minuti susreta.

U četvrtoj minuti drugog poluvremena, mladi hrvatski vezni igrač Mario Pašalić prvi je natrčao na jednu odbijenu loptu i poslao je u mrežu za izjednačenje.

Slavlje domaćina osigurali su Parejo i Feghouli u 59. i 86. minuti, a Pašalića je u 76. minuti dvoboja zamijenio Bahlouli.

Na vratima Monaca cijelu je utakmicu odradio vratar Vatrenih, Danijel Subašić. Uzvrat je na rasporedu u utorak, 25. ožujka.