Prijateljski turnir u J. Koreji

Hrvatska otvorila Suwon kup s Brazilom

02.09.2015.

U prvom nastupu na Suwon kupu u Južnoj Koreji, mladi Hrvati odmjerili su snage s Brazilcima.

Hrvatski "Čileanci", generacija koja se pod vodstvom izbornika Darija Bašića sprema za nastup na Svjetskom prvenstvu U-17, nastupa na Suwon kupu u Južnoj Koreji, zajedno s Brazilom, Nigerijom i reprezentacijom domaćina.

U prvom je kolu Brazil bio bolji rezultatom 2:1, a nakon brazilskog pogotka za vodstvo u 20. minuti, u 35. minuti Lovren je izjednačio na 1:1. Do pobjede su Brazilci stigli u 56. minuti dvoboja (2:1).

Hrvatska je igrala u sastavu Šemper, Hudećek, Đira (od 46' Ivanušek), Kalaica, Soldo, Brekalo (od 62' Majić), Đurasek (od 46' Marić), Moro (od 76' Pasariček), Lovren (od 62' Musa), Babić (od 46' Vizinger), Šverko.

U drugom kolu, 4. rujna, Hrvatska igra protiv Južne Koreje.