Doprinos pobjedama

Vida strijelac, Modrić i Iličević asistenti

12.09.2015.

Domagoj Vida golom je pomogao svom Dynamu doći do pobjede, a Luka Modrić i Ivo Iličević uspjesima su doprinijeli asistencijama.

U sedmom kolu ukrajinskog prvenstva, Dynamo iz Kijeva pobijedio je Oleksandriju 3:0, a drugi pogodak na utakmici, u 38. minuti, postigao je reprezentativni branič Domagoj Vida.

Prvi je pogodak postigao Garmaš, drugi Silva, a Vida je u sastavu Kijevljana odradio cijelu utakmicu.

Real Madrid bio je vrlo uvjerljiv na gostovanju kod Espanyola i slavio čak 6:0, uz pet pogodaka Cristiana Ronalda. Za prvi mu je već u sedmoj minuti, dugačkom loptom, asistirao hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Modrić je igrao do 56. minute, kada ga je zamijenio drugi Hrvat u dresu Kraljevskog kluba, Mateo Kovačić.

HSV je u petak navečer otvorio četvrto bundesligaško kolo pobjedom kod Borussije (M) 3:0.

Dvostruki je strijelac bio Lasogga, a za drugi mu je pogodak, u 44. minuti, udarcem iz kuta asistirao Ivo Iličević. Treći je bio djelo Müllera, a Iličević je odigrao svih 90 minuta.