Pobjeda Fiorentine

Perišić donio bod Interu, Kalinić asistent

04.10.2015.

Ivan Perišić postigao je pogodak u dresu Intera, vrijedan jednog boda, a Nikola Kalinić ovoga je puta za Fiorentinu odigrao ulogu asistenta.

U sedmom kolu talijanskog nogometnog prvenstva Inter je gostovao kod Sampdorije, koja je povela u 51. minuti preko Muriela.

Igrala se 76. minuta kada je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić poravnao rezultat na konačnih 1:1, na asistenciju Icardija.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter te zaradio i žuti karton, dok je Marcelo Brozović ostao na klupi za pričuve.

Fiorentina je na svom terenu dočekala Atalantu, a strijelci za pobjedu domaćih 3:0 bili su Iličić s 11 metara te Valero i naposljetku Verdu u 90. minuti.

Asistent za treći pogodak Viola bio je napadač Nikola Kalinić, koji je kao i Milan Badelj odradio svih 90 minuta. Ante Rebić nije ulazio u igru.

Fiorentina je ovom pobjedom ostala na vrhu Serie A s 18 bodova, a drugi je upravo Inter s dva boda manje.