Sedam pogodaka na utakmici

Hrvatska U-17 nadjačala Meksiko u generalnoj probi za SP

13.10.2015.

Hrvatski su Čileanci odradili posljednji prijateljski susret prije početka SP-a te ubilježili pobjedu nad Meksikom.

Po dolasku u Čile, izabranici Darija Bašića odigrali su prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz Meksika te u vrlo sadržajnom dvoboju pobijedili rezultatom 4:3.

Hrvatsku su u vodstvo 3:0 doveli Moro, Ivanušec i Lovren pogocima u sedmoj, 24. i 30. minuti ogleda.

U 37. minuti Venegas je smanjio s bijele točke, da bi u 42. minuti Aguirre zabio za 3:2.

Majić je u 64. minuti postigao četvrti hrvatski pogodak, da bi konačni rezultat postavio Ibarra u sudačkoj nadoknadi vremena.

Mladi su Vatreni nastupili u sastavu Šemper (od 46' Nevistić), Hudećek, Erlić (od 46' Soldo), Karamarko, Sosa (od 45. Đira), Pasariček, Ivanušec (od 46' Halilović), Moro (od 46' Đurasek), Brekalo (od 46' Delić), Lovren (od 46' Majić), Babić.

Prvu utakmicu na SP-u Hrvatska igra 17. listopada protiv domaćina Čilea.