Subašiću i Pašaliću 90 minuta

Pašalić zabio Lyonu, Monaco uzeo bod

16.10.2015.

U desetom kolu Ligue 1, Monaco i Lyon odigrali su neriješenih 1:1, a jedini je strijelac za domaćine bio Mario Pašalić.

Na otvaranju novog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je ugostio Lyon, a naposljetku je svakoj momčadi pripao po bod. Lyon je tako barem privremeno stigao do petog mjesta, a klub Danijela Subašića i Marija Pašalića trenutačno je na desetom mjestu poretka.

Monaco je poveo u 39. minuti, kada je Pašalić nakon kornera Lemara glavom postigao pogodak.

Od sredine nastavka Monaco je imao igrača manje zbog isključenja Wallacea, a brojčanu je prednost Lyon iskoristio u 84. minuti, kada je Rafael postavio konačni rezultat.

Pašalić i Subašić odigrali su cijelu utakmicu za Monaco, a hrvatski je reprezentativni vratar ponovno skupio nekoliko odličnih obrana.