Važan potez mladog Hrvata

Asistencija Halilovića u povratku Sportinga

20.10.2015.

Alen Halilović odigrao je važnu ulogu u velikom povratku svog Sportinga iz Gijona u dvoboju protiv Granade.

U vrlo sadržajnoj utakmici, posljednjoj u osmom kolu Primere, Sporting je poveo već u osmoj minuti preko Espinose, no potom je Granada golovima Pitija, Successa i El Arabija između 21. i 73. minute okrenula rezultat na 3:1.

Po isključenju gostujućeg igrača Lopesa, Sporting je smanjio u 88. minuti, kada je Alen Halilović vrlo preciznom loptom unutar šesnaesterca pronašao strijelca Casesa.

Početkom sudačke nadoknade Granadi je isključen i Doria, da bi u šestoj minuti dodatnog vremena Guerrero pogodio za konačnih 3:3.

Halilović je odigrao cijelu utakmicu te zaradio i žuti karton, a na klupi Granade ostao je hrvatski vratar Ivan Kelava. Sporting na tablici drži 12. mjesto, dok je Granada na samom začelju.