Futsal

Hrvatska U-21 u Novigradu svladala Češku

20.10.2015.

Mlada hrvatska reprezentacija u futsalu odigrala je prvu od dvije prijateljske utakmice protiv Češke te pobijedila 4:2.

U Novigradu je u ponedjeljak odigran prvi od dva prijateljska susreta mladih reprezentacija Hrvatske i Češke, a Hrvatska je učinkovitijim nastupom u drugom poluvremenu došla do pobjede.

Domaći je sastav poveo golom L. Perića u petoj minuti, no odmah je uzvratio Kremen, a s tih 1:1 otišlo se na odmor.

Za novo vodstvo Hrvatske pogodio je kapetan Horvat u 27. minuti, a potom je Šamija golovima u 28. i 31. minuti povisio na nedostižnih 4:1.

Poraz Češke naposljetku je ublažio P. Drozd u zadnjoj minuti dvoboja.

Hrvatska je nastupila u sastavu Konrad, Jamičić, Čekol, Tikvica, Klindić, Ćorluka, Horvat, Šamija, Postružin, Đuraš, L. Perić, Mudronja, Uremović i A. Perić.

Drugi je susret na rasporedu već u utorak u Pazinu.