Inter remizirao kod Palerma

Perišić zabio za bod, Bilićevi svladali i Chelsea

24.10.2015.

Momčad bivšeg izbornika Slavena Bilića, londonski West Ham, nastavila je "skidati skalpove" velikana u Premiershipu, a Ivan Perišić postigao je pogodak za bod Intera kod Palerma.

Čekićari su u 10. kolu engleskog nogometnog prvenstva dočekali aktualnog prvaka, Mourinhov Chelsea, te su ubilježili pobjedu rezultatom 2:1.

West Ham je poveo u 17. minuti preko Zaratea, poravnao je Cahill u 56. minuti - nakon što je gostima krajem prvog dijela isključen Matić, da bi pobjedu igračima Slavena Bilića donio Carroll desetak minuta prije kraja susreta.

Nekadašnji izbornik hrvatske reprezentacije tako je ove sezone svom popisu svladanih velikana dodao i klub sa Stamford Bridgea, nakon što je već uspio nadjačati Arsenal, Liverpool i Manchester City.

Nikica Jelavić ostao je među pričuvama West Hama, koji drži treće mjesto na tablici.

U talijanskoj Serie A, Inter je gostovao kod Palerma i poveo nakon sat vremena igre golom hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića.

Perišić je nakon dobre akcije svoje momčadi ostao nečuvan na drugoj vratnici i lakoćom pospremio loptu u mrežu.

Za konačnih 1:1 zabio je Gilardino šest minuta poslije, a Perišić je odigrao cijelu utakmicu. Mato Jajalo i Marcelo Brozović nisu ulazili u igru.