Strijelac drugog gola

Mandžukić potvrdio pobjedu Juventusa

25.10.2015.

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić potvrdio je u nedjelju Juventusovu pobjedu nad Atalantom.

U devetom kolu talijanskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Juventus ugostio je Atalantu te se pobjedom 2:0 probio do 12. mjesta na tablici, nakon slabijeg ulaska u novu sezonu.

Za vodstvo protiv Atalante pobrinuo se Dybala u 29. minuti, da bi Mario Mandžukić u 49. minuti, na Dybalinu asistenciju, iz blizine pogodio udvostručio prednost Stare dame i tako postavio konačni rezultat.

Imao je Juventus priliku i za uvjerljiviju pobjedu, no Pogba u 79. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Nakon oporavka od ozljede zbog koje je morao propustiti reprezentativne susrete protiv Bugarske i Malte, Mandžukić je igrao do 76. minute dvoboja, kada ga je zamijenio Morata.