Dva gola Eduarda s klupe

Halilović i Pašalić za pobjede, Rebić za vodstvo

01.11.2015.

Alen Halilović i Mario Pašalić svojim su klubovima donijeli minimalna slavlja, dok je Ante Rebić vodećim golom usmjerio Fiorentinu k pobjedi. Eduardo Alves da Silva dva je puta tresao mrežu po ulasku s klupe.

Alen Halilović osigurao je svom Sportingu iz Gijona tri boda u susretu desetog kola Primere protiv Malage na domaćem terenu.

Igrala se 27. minuta kada je Halilović precizno pogodio za konačnih 1:0, a odradio je svih 90 minuta na terenu. Za Malagu je Duje Čop igrao od 76. minute.

U 12. kolu francuskog prvenstva, Monaco je svladao Angers također 1:0, a strijelac jedinog pogotka opet je bio hrvatski nogometaš.

Mario Pašalić odlučujući je potez povukao u 35. minuti dvoboja, a odigrao je cijelu utakmicu, isto kao i ponovno raspoloženi Danijel Subašić na golu Monaca.

Talijanska Fiorentina vratila se na čelo Serie pobjedom protiv Frosinonea 4:1, a Viole je u vodstvo doveo Ante Rebić u 24. minuti.

Ostatak posla za Fiorentinu obavili su Rodriguez, Babacar i Suarez, a strijelac počasnog gola za goste bio je Frara u samoj završnici. Rebić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Milan Badelj, a Nikola Kalinić ovog je puta ostao na klupi.

Šahtar iz Donecka pobijedio je Zorju na gostujućem terenu čak 7:1 u sklopu 13. kola ukrajinske lige, a Eduardo Alves da Silva dva se puta upisao u listu strijelaca nakon ulaska s klupe. Mrežu je zatresao u 75. i 86. minuti.