Slavlje kod Werdera

Ivo Iličević poveo HSV prema pobjedi

28.11.2015.

Hrvatski ofenzivac Ivo Iličević u subotu se upisao u listu strijelaca svog HSV-a, u pobjedi kod Werdera iz Bremena.

U 14. kolu Bundeslige HSV je slavio u Bremenu rezultatom 3:1 te se domogao šestog mjesta na tablici njemačkog prvenstva.

Već u trećoj minuti dvoboja prvi je pogodak postigao hrvatski nogometaš Ivo Iličević, vrlo lijepim udarcem s lijeve strane kaznenog prostora, u suprotnu stranu protivničkog gola, pod prečku.

Na 2:0 povisio je Gregoritsch u 27. minuti, da bi Ujah u 62. minuti smanjio prednost gostiju. Konačni je rezultat postavio Müller šest minuta kasnije.

Iličević je izašao iz igre u samoj završnici dvoboja, a u 82. minuti s klupe za pričuve ušao je napadač Ivica Olić, umjesto strijelca Müllera.