Remi s Bayerom iz Leverkusena

Rakitić asistirao Messiju za bod Barcelone

09.12.2015.

U Skupini E Lige prvaka Bayer i Barcelona odigrali su 1:1, a svoj je doprinos golu Katalonaca dao i Ivan Rakitić.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za svoju Barcelonu u završnom kolu grupne faze Lige prvaka.

Aktualni prvak Europe gostovao je u Leverkusenu kod domaćeg Bayera, a susret je završio bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Barcelona je povela u 20. minuti, kada je Rakitić izvrsno proigrao Messija, a Argentinac matirao suparničkog vratara.

Samo tri minute poslije, Javier Hernandez zabio je za izjednačenje i tako postavio konačni ishod.

Rakitić je u završnici dobio žuti karton, dok je Dario Krešić ostao na Bayerovoj klupi za pričuve. Tin Jedvaj nije konkurirao za nastup.