Slavlje u Kupu

Gol Pašalića u visokoj pobjedi Monaca

03.01.2016.

U visokoj pobjedi Monaca u Francuskom kupu Mario Pašalić postigao je pogodak po ulasku s klupe u drugom poluvremenu.

Monaco je svoj prvi nastup u ovosezonskom izdanju Francuskog kupa odradio vrlo uspješno. Svladao je sedmoligaša Saint Jean Beaulieu čak 10:2 te izborio mjesto u šesnaestini finala tog natjecanja.

Četiri je pogotka za Monaco postigao Traore, dva je dodao Fabinho iz kaznenih udaraca, a po jedan su dodali Bahlouli, Costa i Raggi.

Strijelac devetog gola za momčad iz Kneževine bio je hrvatski veznjak Mario Pašalić, koji je precizan bio u 80. minuti, nakon što je u 66. zamijenio Moutinha.

Dva gola za goste u završnici su postigli Leblanc i Sahour, a oba su sastava drugo poluvrijeme odigrala s desetoricom, s obzirom na isključenja Traorea i Mariottija tik nakon odmora.