Osigurana osmina finala

Pašalić strijelac u pobjedi Monaca u Kupu

21.01.2016.

U pobjedi Monaca nad Evianom u šesnaestini finala Kupa Francuske u listu strijelaca upisao se i hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Šesnaestina finala Kupa Francuske odvela je Monaco u goste Evianu koji je svladan s 3:1 čime je Monaco osigurao osminu finala natjecanja.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Lacine Traore zabija za gostujućih 1:0 da bi u nastavku rezultat poravnao Morgan Kamin. Utakmica potom odlazi u produžetke u kojima pobjedu Monacu donose Mario Pašalić, koji u 102. minuti zabija za 2:1, te 17 minuta kasnije Helder Costa koji samo potvrđuje slavlje svoje momčadi.

Hrvatski nogometaš odigrao je svih 120 minuta za Monaco te je postigao svoj četvrti pogodak u dresu momčadi iz Kneževine, dok je Danijel Subašić ovom prigodom odmarao.

Osminu finala Kupa Francuske osigurali su još Lyon, Troyes, Trelissac i Nantes.