Vatreni vikend: Halilović, Modrić ili Subašić?

25.01.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Danijel Subašić (Monaco) - branio cijelu utakmicu u pobjedi nad Toulouseom (4:0) te pritom obranio kazneni udarac Ben Yedderu u 39. minuti.
Ivan Vargić (Rijeka) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - u ruskom prvenstvu traje zimska stanka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - igrao do 60. minute na gostovanju kod Hoffenheima (1:1).
Marin Leovac (PAOK) - zbog ozljede nije konkurirao za susret kod AEK-a, završen pobjedom domaćina 1:0.
Marko Lešković (Rijeka) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Dejan Lovren (Liverpool) - zbog ozljede nije konkurirao za gostujući ogled s Norwich Cityjem, u kojemu je Liverpool slavio 5:4.
Hrvoje Milić (Hajduk) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Goran Milović (Hajduk) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Josip Pivarić (Dinamo) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - odigrao svih 90 minuta u pobjedi kod Levadiakosa (2:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Darijo Srna (Šahtar) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka.
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - zbog kartona nije konkurirao za susret protiv Bologne, završen porazom Sassuola (0:2).

Milan Badelj (Fiorentina) - zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu s Torinom (2:0).
Marcelo Brozović (Internazionale) - odigrao cijelu utakmicu u remiju s Carpijem (1:1).
Alen Halilović (Sporting Gijon) - u pobjedi nad Real Sociedadom (5:1) igrao od 75. minute te asistirao Sanabriji za peti pogodak.
Mato Jajalo (Palermo) - odigrao svih 90 minuta u slavlju protiv Udinesea (4:1).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao na klupi za pričuve u gostujućem remiju kod Betisa (1:1).
Ivan Močinić (Rijeka) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Luka Modrić (Real Madrid) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem remiju kod Betisa (1:1) te od španjolskih i međunarodnih medija, uključujući Eurosport, još jednom zaradio ponajbolje ocjene u sastavu Real Madrida.
Mario Pašalić (Monaco) - ostao na klupi za pričuve u pobjedi nad Toulouseom (4:0).
Ivan Rakitić (Barcelona) - igrao od 56. minute u pobjedi na gostovanju kod Malage (2:1).

Duje Čop (Malaga) - igrao do 80. minute u domaćem porazu od Barcelone (1:2).
Nikola Kalinić (Fiorentina) - igrao do 82. minute u pobjedi nad Torinom (2:0).
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - debitirao za novi klub u remiju protiv Bayera iz Leverkusena (1:1), ulaskom u igru u 83. minuti.
Mario Mandžukić (Juventus) - igrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Rome 1:0.
Ivica Olić (HSV) - nije konkurirao za dvoboj protiv Bayerna, u kojemu je HSV poražen 2:1.
Ivan Perišić (Internazionale) - odigrao cijelu utakmicu u remiju s Carpijem (1:1), a nakon njegovog odbijenog udarca Palacio je postigao vodeći gol Nerazzurra.
Marko Pjaca (Dinamo) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.
Ante Rebić (Verona) - odigrao prvo poluvrijeme u remiju protiv Genoe (1:1).
Anas Sharbini (Rijeka) - u MAXtv Prvoj ligi traje zimska stanka.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s nastupima u prijateljskim utakmicama u 2015. godini)