Kovačić i Brozović asistenti

Sjajan gol Modrića za pobjedu, Perišić za bod

07.02.2016.

Luka Modrić prekrasnim je potezom osigurao pobjedu Real Madridu kod Granade, a Ivan Perišić odigrao je ključnu ulogu u povratku Intera kod Hellas Verone.

Real Madrid gostovao je kod Granade u sklopu 23. kola španjolskog prvenstva te je poveo preko Benzeme, a El Arabi je izjednačio sredinom drugog poluvremena na 1:1.

U 85. minuti, Mateo Kovačić kratko je dodao Luki Modriću, koji s više od 20 metara cilja suprotne rašlje i silovito šalje loptu u mrežu, neuhvatljivo za domaćeg vratara.

Modriću je to bio prvi ligaški pogodak ove sezone, a hrvatski je veznjak odigrao cijelu utakmicu. Kovačić je ušao u igru s klupe za pričuve u 78. minuti umjesto Isca.

Vrlo sadržajnu utakmicu odigrali su u 24. kolu Serie A Hellas Verona i Intera, a završila je podjelom bodova, 3:3.

U osmoj minuti Marcelo Brozović izveo je korner, a Murillo glavom pogodio za vodstvo crno-plavih, da bi potom Helander, Pisano i Ionita preokrenuli na 3:1 za domaće.

Na poluvremenu je u igru ušao i Ivan Perišić, umjesto Mela, a u 61. minuti hrvatski je ofenzivac pronašao Icardija u srcu kaznenog prostora za smanjenje rezultata.

U 78. minuti Perišić se našao na pravom mjestu na drugoj vratnici, nakon centaršuta Palacija, i zabio za konačni ishod. Brozović je odradio svih 90 minuta, a Ante Rebić nije konkurirao za sastav Hellas Verone.