Pobjeda Intera, remi Sportinga

Nove asistencije Brozovića i Halilovića

20.02.2016.

Alen Halilović ponovno je pružio dobru partiju za Sporting iz Gijona te asistirao za jedini pogodak svoje momčadi, a Marcelo Brozović dao je doprinos pobjedi Intera.

U sklopu 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva, Sporting iz Gijona gostovao je u Sevilli kod Betisa, u susretu sastava koji se pokušavaju odmaknuti od zone ispadanja na ligaškoj tablici.

Pogodaka nije bilo sve do 65. minute, kada je Alen Halilović proigrao Castra, koji bježi domaćoj obrani i postiže pogodak za vodstvo Sportinga.

No, Betis je odmah uzvratio te preko Pezzelle poravnao na 1:1, rezultat koji je na semaforu ostao sve do posljednjeg sudačkog zvižduka. Halilović je odradio cijeli dvoboj za Sporting.

Inter je u 26. kolu Serie A ugostio momčad Sampdorije, a u početnoj postavi crno-plavih bili su i Marcelo Brozović i Ivan Perišić.

Sastav iz Milana pobijedio je naposljetku 3:1, a za prva su se dva pogotka pobrinuli D'Ambrosio i Miranda. U 73. minuti Brozović je poslao loptu za Icardija, koji izlazi sam ispred Viviana i postiže treći gol Intera. Poraz Sampdorije u sudačkoj je nadoknadi ublažio Quagliarella.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, a Brozović je u samoj završnici svoje mjesto na terenu prepustio Jovetiću.