Remi s Bayernom u Ligi prvaka

Mandžukić asistent u povratku Juventusa

23.02.2016.

Juventus je u utorak u Ligi prvaka odigrao neriješenih 2:2 s Bayernom, uz jednu asistenciju Marija Mandžukića.

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, talijanski prvak Juventus ugostio je njemačkog prvaka, Bayern iz Münchena, a hrvatski napadač Mario Mandžukić započeo je utakmicu protiv svog bivšeg kluba od prve minute.

Bavarci su do vodstva stigli krajem prvog dijela, kada je Müller bio precizan, da bi u 55. minuti susreta Robben povisio vodstvo gostiju na 2:0.

Igrala se 63. minuta kada je Mandžukić lijepim potezom proigrao Dybalu, koji smanjuje prednost Bayerna, a petnaestak minuta prije kraja Sturaro je dovršio povratak Juventusa pogodivši za konačnih 2:2.

Mandžukić, povratnik nakon ozljede, odigrao je cijelu utakmicu, a uzvratna utakmica u Münchenu na rasporedu je 16. ožujka.

U drugoj utakmici dana, Barcelona je u Londonu pobijedila Arsenal 2:0, a Ivan Rakitić također je odradio svih 90 minuta u dresu španjolskog prvaka.