Prijateljski ogled u Rovinju

Slovačka uzvratila Hrvatskoj U-17

25.02.2016.

U drugoj ovotjednoj prijateljskoj utakmici u Istri, Slovačka je svladala Hrvatsku rezultatom 2:0.

U-17: HRVATSKA - SLOVAČKA 0:2 (0:2)
Prijateljska utakmica, Rovinj.

Strijelci: 0:1 - Kralovič (20'), 0:2 - Kralovič (31')

Hrvatska: Matijaš, Majcenić, Budalić, Briški, Rakić, Kulenović, Čolina, Knežević, Tolić, Vujčić, Filipović. (Još su igrali: Horkaš, Pranjić, Đira, Špikić, Maganjić, Javorčić, Babec, Čuže i Šuver). Izbornik: D. Bašić.

Izabranici Darija Bašića u utorak su pobijedili Slovake 3:1, a njihovi su protivnici u četvrtak u Rovinju uzvratili rezultatom 2:0.

Ponovno su se ključni trenuci dogodili u prvom poluvremenu, a čovjek odluke ovoga je puta bio Kralovič, koji je Hrvatskoj postigao dva pogotka, u 20. i 31. minuti utakmice.

Izbornik Bašić u drugom je poluvremenu priliku dao svim igračima s klupe za pričuve, no konačni se ishod nije promijenio.