Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Lovren, Perišić ili Srna?

07.03.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - Hajdukova utakmica kod Intera u Zaprešiću odgođena je za utorak.
Danijel Subašić (Monaco) - odigrao cijelu utakmicu na gostovanju kod Caena (2:2).
Ivan Vargić (Rijeka) - odigrao cijelu utakmicu u domaćoj pobjedi nad Osijekom (2:1).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - propustio otvaranje nastavka ruskog prvenstva i poraz kod Tereka (1:2).
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u gostujućem remiju kod Augsburga (3:3) igrao u udarnoj postavi do 74. minute.
Marin Leovac (PAOK) - igrao do 70. minute u gostujućem porazu (1:2) kod Panthrakikosa.
Marko Lešković (Rijeka) - zbog ozljede propustio domaću pobjedu nad Osijekom (2:1).
Dejan Lovren (Liverpool) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi 2:1 kod Crystal Palacea te konkurirao za titulu igrača utakmice.
Hrvoje Milić (Hajduk) - Hajdukova utakmica kod Intera u Zaprešiću odgođena je za utorak.
Goran Milović (Chongqing Lifan) - debitirao u kineskom prvenstvu za Chongqing Lifan, koji je svladao Guangzhou Evergrande 2:1. Milović je igrao od prve do zadnje minute.
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio Dinamovo domaće slavlje nad Slaven Belupom (2:1).
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - odigrao cijeli susret u domaćoj pobjedi nad Atromitosom (2:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - u pobjedi nad Slaven Belupom (2:1) igrao do 59. minute.
Darijo Srna (Šahtar) - zabio vodeći pogodak iz slobodnog udarca u pobjedi nad Vorsklom 3:1 te odigrao cijeli susret.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - odradio svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Dniprom (2:0).
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - odigrao cijelu utakmicu i asistirao Sansoneu za konačnih 2:0 protiv Milana u 72. minuti.

Milan Badelj (Fiorentina) - u porazu kod Rome (1:4) igrao do 34. minute umjesto Vecina.
Marcelo Brozović (Internazionale) - u slavlju protiv Palerma (3:1) u igru ušao u 66. minuti umjesto Ljajića.
Alen Halilović (Sporting Gijon) - odradio svih 90 minuta u domaćem porazu od Athletic Bilbaa (0:2).
Mato Jajalo (Palermo) - susret s Interom (1:3) promatrao s klupe za pričuve.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u visokoj domaćoj pobjedi nad Celtom (7:1) sudjelovao od prve do zadnje minute.
Ivan Močinić (Rijeka) - u pobjedi protiv Osijeka na Rujevici (2:1) u igru ušao u 68. minuti.
Luka Modrić (Real Madrid) - zbog ozljede propustio uvjerljivu domaću pobjedu nad Celtom (7:1).
Mario Pašalić (Monaco) - nije konkurirao za gostovanje kod Caena (2:2).
Ivan Rakitić (Barcelona) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Radoševićevog Eibara (4:0).

Duje Čop (Malaga) - zbog ozljede propustio gostovanje kod Deportiva (3:3).
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u porazu kod Rome (1:4) igrao od prve do zadnje minute.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - postigao svoj drugi bundesligaški pogodak, s desetak metara u bliže rašlje, jedini u porazu Hoffenheima kod Stuttgarta (1:5). U igru je ušao s klupe za pričuve u 35. minuti.
Mario Mandžukić (Juventus) - u slavlju Stare dame kod Atalante glavom asistirao za vodeći pogodak Barzaglija te dodao i drugom strijelcu Lemini prije njegovog prodora i gola za konačnih 2:0. Odigrao cijelu utakmicu.
Ivan Perišić (Internazionale) - zapečatio pobjedu Intera nad Palermom 3:1 golom u 54. minuti. Pritom i kratko dodao Ljajiću za prvi pogodak, a odigrao je cijeli susret.
Marko Pjaca (Dinamo) - odradio svih 90 minuta u pobjedi nad Slaven Belupom (2:1) na Maksimiru.
Ante Rebić (Verona) - u domaćem porazu od Sampdorije (0:3) igrao u početnoj postavi, do 70. minute kada ga je zamijenio Romulo.
Anas Sharbini (Osmanlispor) - nije konkurirao za domaći remi s Gaziantepsporom (1:1).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s nastupima u prijateljskim utakmicama u 2015. godini)