Pogodak vrijedan tri boda

Kramarić donio pobjedu Hoffenheimu

12.03.2016.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je jedini gol na ligaškom susretu svog Hoffenheima i aktualnog doprvaka Wolfsburga.

Hoffenheim i Wolfsburg susreli su se u 26. kolu Bundeslige, a subotnji je dvoboj, pokazalo se, odlučen nakon samo tri minute igre.

Tada je Volland proigrao Andreja Kramarića, koji u Hoffenheimu igra na posudbi iz Leicester Cityja, a hrvatski napadač odlično si priprema prostor za udarac i odmjereno matira suparničkog vratara za 1:0.

Kramarić je u drugom poluvremenu, u 57. minuti, iznudio i prekršaj za kazneni za udarac, no Volland nije bio precizan s bijele točke.

Iz igre je Kramarić izašao u 77. minuti, kada ga je zamijenio Elyounoussi.

Hoffenheim se ovom pobjedom izjednačio s Eintrachtom iz Frankfurta koji drži 16. mjesto u poretku. Na klupi Eintrachta u subotu je debitirao bivši izbornik Niko Kovač, a frankfurtski je klub poražen kod Borussije iz Mönchengladbacha 3:0.