Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Kramarić, Perišić ili Pjaca?

14.03.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - odigrao cijelu utakmicu u poljudskoj pobjedi nad Zagrebom (1:0).
Danijel Subašić (Monaco) - odigrao cijelu utakmicu u domaćem remiju s Reimsom koji je završio 2:2.
Ivan Vargić (Rijeka) - odigrao cijelu utakmicu u gostujućem lokalnom derbiju kod Istre 1961 (1:0).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - nije konkurirao za pobjedu moskovskog Lokomotiva nad Ufom (2:0).
Marin Leovac (PAOK) - igrao cijeli susret u gostujućoj pobjedi kod Panetolikosa 3:0.
Dejan Lovren (Liverpool) - utakmica Liverpoola i Chelseaja odgođena je zbog nastupa Chelseaja u FA kupu.
Hrvoje Milić (Hajduk) - igrao od početka do kraja u pobjedi Hajduka nad Zagrebom (1:0).
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu s Lokomotivom (3:2).
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - odigrao cijeli grčki derbi s Olympiakosom, u kojemu je Panathinaikos poražen 3:1.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - propustio gradski okršaj s Lokomotivom i Dinamovu pobjedu 3:2.
Darijo Srna (Šahtar) - odradio svih 90 minuta na gostovanju kod Dnipra (1:4) te u 23. minuti asistirao Mališevu za jedini gol Šahtara na utakmici i privremeno izjednačenje.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su pobijedili Karpaty 2:1 u gostima, a Vida je odigrao cijelu utakmicu.
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - odradio svih 90 minuta na gostovanju kod Juventusa, gdje je Sassuolo poražen 0:1.

Domagoj Antolić (Dinamo) - kao kapetan odigrao svih 90 minuta u pobjedi Dinama nad Lokomotivom 3:2.
Milan Badelj (Fiorentina)
- nije konkurirao za domaći remi Viola s Veronom (1:1).
Marcelo Brozović (Internazionale) - igrao od prve do zadnje minute u slavlju svoje momčadi protiv Bologne (2:1) na San Siru.
Alen Halilović (Sporting Gijon) - na gostovanju kod Malage (0:1) u igru ušao s klupe, u 63. minuti umjesto Sanabrije.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u pobjedi kod Las Palmasa 2:1 Kovačić je počeo na klupi za pričuve da bi u 60. minuti zamijenio Isca.
Luka Modrić (Real Madrid) - Real Madrid pobijedio je u gostima Las Palmas 2:1, a Modrić je igrao sve do ulaska u sudačku nadoknadu, kada je prepustio mjesto Marcelu.
Ivan Rakitić (Barcelona) - ostao na klupi za pričuve u Barceloninoj pobjedi nad Getafeom (6:0).

Duje Čop (Malaga) - zbog ozljede nije konkurirao za domaći ogled protiv Sportinga iz Gijona, a Malaga je slavila 1:0.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u remiju s Veronom (1:1) igrao od 75. minute, kada je zamijenio Babacara.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - ponovno se upisao u Hoffenheimove strijelce, a njegov pogodak iz treće minute vrijedio je sva tri boda protiv Wolfsburga (1:0). Iznudio je i kazneni udarac u drugom dijelu koji Volland nije realizirao, a u 77. minuti zamijenio ga je Elyounoussi.
Mario Mandžukić (Juventus) - u domaćoj pobjedi nad Sassuolom igrao do 89. minute, a zamijenio ga je Lichtsteiner.
Ivan Perišić (Internazionale) - glavom postigao vodeći pogodak za Inter u pobjedi nad Bolognom, u 72. minuti, te odradio cijeli dvoboj.
Marko Pjaca (Dinamo) - postigao prva dva pogotka za Dinamo u pobjedi nad Lokomotivom (3:2) te odigrao svih 90 minuta.
Ante Rebić (Verona) - igrao od početka do kraja u gostujućem remiju kod Fiorentine (1:1).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini)