Kovač slavio s Eintrachtom

Pobjeda Hoffenheima, novi gol Kramarića

19.03.2016.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić ponovno se upisao u bundesligašku listu strijelaca, ovoga puta na gostovanju u Hamburgu.

Hoffenheim je u 27. kolu njemačkog prvenstva gostovao kod HSV-a i poveo u 20. minuti, kada je Andrej Kramarić realizirao kazneni udarac te tako "podebljao" svoj golgeterski konto nakon posudbe iz Leicester Cityja. Kramarić je na samom otvaranju susreta pogodio i okvir gola.

Samo tri minute poslije Volland je povisio na 2:0, a u 30. minuti Hunt je udarcem s bijele točke smanjio vodstvo gostiju.

Konačnih 3:1 za Hoffenheim postavio je Vargas u 67. minuti, pet minuta nakon što je zamijenio Kramarića.

U redovima Hamburžana cijelu je utakmicu odigrao Ivo Iličević, dok Ivica Olić nije konkurirao za nastup.

Prvu je pobjedu na klupi Eintrachta ubilježio bivši hrvatski izbornik Niko Kovač. U Frankfurtu je njegova momčad svladala posljednjeplasirani Hannover 1:0, a jedini je strijelac bio Ben Hatira.

Hoffenheim, Eintracht i Augsburg poravnati su 27 osvojenih bodova.