Gol Iličevića za HSV

Vida za vodstvo, Mandžukić za pobjedu

02.04.2016.

Mario Mandžukić, Domagoj Vida i Ivo Iličević u subotu su se upisivali u liste strijelaca u Italiji, Ukrajini i Njemačkoj.

Juventus je u 31. kolu Serie A dočekao Empoli, a hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac jedinog gola na utakmici, vrijednog sva tri boda.

Za konačnih 1:0 precizan je bio glavom u 44. minuti, na ubačaj Pogbe, a igrao je do 66. minute, kada ga je zamijenio Zaza. Marko Livaja nije konkurirao za nastup u sastavu Empolija.

Domagoj Vida postigao je vodeći gol za kijevski Dynamo na gostovanju kod Oleksandrije, u 15. minuti dvoboja na asistenciju Velosa. Za konačnih 2:0 zabio je Gusev krajem prvog dijela.

Vida je u obrani Kijevljana igrao od prve do zadnje minute, a njegova momčad tako ponovno ima tri boda prednosti nad Šahtarom na prvom mjestu tablice.

Ivo Iličević postigao je drugi gol Hamburžana u gostujućoj pobjedi HSV-a nad Hannoverom 3:0. Mrežu domaćina zatresao je u 73. minuti, a preostala su dva gola bila djelo Clebera i Müllera.

Iličević je odigrao cijeli dvoboj, a Ivica Olić nije kandidirao za nastup.