Strijelci za izjednačenja

Čop i Ćaleta-Car donijeli po bod Malagi i Red Bullu

03.04.2016.

Duje Čop i Duje Ćaleta-Car u nedjelju su osigurali po jedan bod Malagi i Red Bullu, postigavši pogotke za remije 1:1.

Malaga je u 31. kolu Primere dočekala Espanyol, a gosti su poveli već u 11. minuti preko Diopa.

Međutim, na samom kraju prvog dijela suđen je kazneni udarac za domaćine, koji Duje Čop sigurnom realizacijom pretvara u, pokazat će se, konačnih 1:1.

Čop je igrao do 82. minute, a svoje je mjesto prepustio Fornalsu.

U 29. kolu austrijskog prvenstva, derbi su odigrali vodeći Red Bull iz Salzburga i i drugoplasirani Rapid iz Beča, a utakmica je također završila rezultatom 1:1.

Schaub je doveo Bečane u vodstvo na početku drugog poluvremena, a u 75. minuti mladi hrvatski reprezentativac, branič Duje Ćaleta-Car, glavom poravnava rezultat.

Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za Red Bull, koji na tablici ima četiri boda prednosti ispred Rapida. Za Rapid je cijelu utakmicu odigrao napadač Matej Jelić.