Pogoci u Grčkoj i Ukrajini

Leovac i Eduardo strijelci za PAOK i Šahtar

10.04.2016.

Marin Leovac i Eduardo Alves da Silva u nedjelju su se upisivali u liste strijelaca svojih klubova.

PAOK iz Soluna igrao je utakmicu 29. kola grčkog prvenstva protiv Levadiakosa pred svojim navijačima, a Marin Leovac odradio je cijeli susret.

Ujedno je postigao vodeći pogodak za PAOK, nakon što je 80 minuta na semaforu stajalo početnih 0:0. Konačnih 2:0 postavio je Mak u samoj završnici dvoboja.

U 21. kolu ukrajinske lige, Šahtar iz Donecka gostovao je kod Stal Dniprodzeržinska, a utakmica je završila bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Eduardo Alves da Silva u igru je ušao na poluvremenu umjesto Gladkija, da bi već u 51. minuti postigao pogodak za poravnanje na 1:1.

Odigrao je drugo poluvrijeme, a kapetan Šahtara i Vatrenih Darijo Srna igrao je svih 90 minuta.