Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Leovac, Mandžukić ili Perišić?

11.04.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - zbog žutih kartona propustio pobjedu Hajduka nad Istrom 1961 (3:0).
Danijel Subašić (Monaco) - branio cijeli susret u porazu kod Lillea (4:1).
Ivan Vargić (Rijeka) - branio cijeli susret u pobjedi nad Zagrebom (3:0).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Lokomotiv u ponedjeljak gostuje kod Krilje Sovjetov.
Marin Leovac (PAOK) - odigrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Levadiakosa 2:0 te pritom postigao vodeći pogodak, u 80. minuti.
Dejan Lovren (Liverpool) - Liverpool je pobijedio Stoke City 4:1, a Lovren je zbivanja pratio s klupe za pričuve.
Hrvoje Milić (Hajduk) - odigrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Istre 1961 te ubačajem iz kuta asistirao Šimiću za vodeći gol.
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio gostujuću pobjedu kod Intera u Zaprešiću (1:0)
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - nije konkurirao za sastav Panathinaikosa na gostovanju kod Asterasa (0:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Intera u Zaprešiću (1:0).
Darijo Srna (Šahtar) - odradio cijeli Šahtarov remi kod Stal Dniprodzeržinska (3:3).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su kod kuće pobijedili Volin (3:0), a Vida je igrao svih 90 minuta.
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - u domaćem porazu od Genoe (0:1) Vrsaljko je igrao od početka do kraja utakmice.

Domagoj Antolić (Dinamo) - igrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Intera u Zaprešiću (1:0).
Milan Badelj (Fiorentina)
- ostao među pričuvama tijekom poraza na gostovanju kod Empolija (2:0).
Marcelo Brozović (Internazionale) - igrao od početka do kraja u minimalnoj gostujućoj pobjedi kod Frosinonea.
Alen Halilović (Sporting Gijon) - Sporting je kod kuće minimalno poražen od Celte (0:1), a Halilović je u 69. minuti zamijenio Pereza.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u domaćoj pobjedi protiv Eibara (4:0) sudjelovao od 54. minute, kada je ušao u igru umjesto Casemira.
Luka Modrić (Real Madrid) - nije konkurirao za domaći ogled protiv Eibara (4:0).
Ivan Rakitić (Barcelona) - U 70. minuti gostovanja kod Real Sociedada zamijenio Sergija Roberta, a Barcelona je poražena 1:0.

Duje Čop (Malaga) - u remiju bez pogodaka kod Granade (0:0) igrao do 68. minute, kada ga je zamijenio Atsu.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - igrao svih 90 minuta u porazu na gostovanju kod Empolija (2:0).
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - igrao od početka do kraja u gostujućoj pobjedi kod Kovačevog Eintrachta (2:0), a nakon njegovog pokušaja i odbijene lopte u samoj završnici Uth je postigao drugi gol Hoffenheima.
Mario Mandžukić (Juventus) - postigao prvi pogodak Juventusa na gostovanju kod Milana te tako poveo preokret za konačnu pobjedu 2:1. Strijelac je bio u 27. minuti nakon akcije s Moratom, a na terenu je proveo svih 90 minuta.
Ivan Perišić (Internazionale) - odigrao cijeli susret i asistirao Icardiju za pobjednički pogodak kod Frosinonea (1:0).
Marko Pjaca (Dinamo) - propustio gostujuću pobjedu kod Intera u Zaprešiću (1:0).
Ante Rebić (Verona) - igrao u početnoj postavi svoje momčadi na gostovanju kod Napolija. Verona je poražena 3:0, a Rebić je u 72. minuti svoje mjesto ustupio Marroneu.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini)