Golovi hrvatskih reprezentativaca

Ćorluka zabio protiv CSKA, Brozović protiv Napolija

16.04.2016.

Reprezentativni branič Vedran Ćorluka bio je jedini strijelac svog Lokomotiva u remiju s CSKA, a u strijelce se upisao i Marcelo Brozović za Inter.

U utakmici 24. kola ruskog nogometnog prvenstva snage su odmjerili moskovski rivali Lokomotiv i CSKA, a Vedran Ćorluka odradio je svih 90 minuta u obrani Lokomotiva.

U 22. minuti postigao je i vodeći pogodak svoje momčadi, na asistenciju Samedova iz kornera.

Za izjednačenje je pogodio Olanare u 84. minuti, a Ćorlukin Lokomotiv trenutačno drži četvrto mjesto na tablici. Za vodećim CSKA zaostaje četiri boda.

U 33. kolu Serie A milanski je Inter ugostio Napoli, a nakon vodećeg gola Icardija, u 44. minuti hrvatski je reprezentativac Marcelo Brozović lijepim udarcem preko vratara zaključio protunapad za udvostručenje prednosti.

Tih 2:0 ostalo je na semaforu do kraja utakmice, a Brozović je odradio cijeli susret, jednako kao i Ivan Perišić u sastavu Intera.

U početnoj postavi Napolija zaigrao je Ivan Strinić, a zamijenjen je u 50. minuti, kada je priliku dobio Ghoulam.