Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Kramarić, Mandžukić ili Pjaca?

25.04.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - zbog ozljede propustio Jadranski derbi i domaći poraz Hajduka od Rijeke (1:2).
Danijel Subašić (Monaco) - igrao cijelu utakmicu u gostima kod Rennesa (1:1).
Ivan Vargić (Rijeka) - odradio cijeli Jadranski derbi u Splitu i proslavio pobjedu Rijeke protiv Hajduka (2:1).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - odigrao cijelu utakmicu u gostujućoj pobjedi kod Amkara (1:0).
Marin Leovac (PAOK) - osnovni dio grčkog prvenstva je završen.
Dejan Lovren (Liverpool) - igrao od početka do kraja u remiju s Newcastleom na Anfieldu (2:2).
Hrvoje Milić (Hajduk) - odigrao cijeli Jadranski derbi s Rijekom, u kojemu je Hajduk poražen 2:1.
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio gostovanje kod Splita i minimalnu pobjedu 1:0.
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - osnovni dio grčkog prvenstva je završen.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - igrao svih 90 minuta na gostovanju kod Splita te u 36. minuti petom asistirao Pjaci za pobjedonosni gol (1:0).
Darijo Srna (Šahtar) - Šahtar je remizirao 1:1 kod Černomoreca iz Odese, a Srna je igrao od početka do kraja utakmice.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - igrao cijelu utakmicu u domaćoj pobjedi Kijevljana nad Vorsklom 1:0.
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - Sassuolo je slavio 3:1 na gostovanju kod Torina, uz Vrsaljkov nastup od prve do zadnje minute.

Domagoj Antolić (Dinamo) - odradio svih 90 minuta u Dinamovoj pobjedi na gostovanju kod Splita 1:0.
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao cijeli susret u domaćem porazu od Juventusa (1:2).
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter je na San Siru preokrenuo vodstvo Udinesea u pobjedu 3:1, a Brozović je odigrao svih 90 minuta te u sudačkoj nadoknadi asistirao za treći, posljednji gol svoje momčadi, proigravši Edera u protunapadu.
Alen Halilović (Sporting Gijon) - na Camp Nou odradio svih 90 minuta u porazu od Barcelone (6:0).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - gostujući dvoboj kod Rayo Vallecana započeo u udarnoj postavi Kraljevskog kluba koji je nakon 0:2 slavio 3:2, a u 78. minuti zamijenio ga je Rodriguez.
Luka Modrić (Real Madrid) - gostujući dvoboj kod Rayo Vallecana započeo na klupi, a u 63. minuti ušao je umjesto Jesea. Real je nakon 0:2 slavio 3:2.
Ivan Rakitić (Barcelona) - u domaćoj pobjedi protiv Sportinga iz Gijona (6:0) igrao do 75. minute, kada je svoje mjesto prepustio Turanu.

Duje Čop (Malaga) - na gostovanju kod Atletico Madrida (0:1) igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio Santa Cruz.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u 81. minuti domaćeg okršaja s Juventusom odmjerenim udarcem zabio za privremeno izjednačenje na 1:1, a u 90. minuti mu je Buffon obranio kazneni udarac te je Juventus slavio 2:1. Kalinić je odigrao cijelu utakmicu.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - U porazu svoje momčadi kod Borussije (M) 3:1, Kramarić je postigao jedini pogodak, u 54. minuti na asistenciju Vollanda. Odradio je cijeli susret.
Mario Mandžukić (Juventus) - donio Juventusu vodstvo u 39. minuti susreta u Firenci, dobrom realizacijom na Pogbinu glavom spuštenu loptu. Proslavio pobjedu 2:1 nakon što je odigrao svih 90 minuta.
Ivan Perišić (Internazionale) - u Interovom preokretu protiv Udinesea (3:1) Perišić je u 64. minuti zamijenio Jesusa.
Marko Pjaca (Dinamo) - vratio se poslije ozljede u dvoboju kod Splita i u 36. minuti zabio jedini, pobjednički gol (1:0). Igrao do 69. minute, kada ga je zamijenio Soudani.
Ante Rebić (Verona) - Hellas Verona u ponedjeljak dočekuje Milan.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini)