Kalinić propustio i kazneni udarac

Mandžukić i Kalinić strijelci u Firenci, Kramarić zabio Borussiji (M)

24.04.2016.

U Njemačkoj je Andrej Kramarić postigao novi pogodak, dok su se Mario Mandžukić i Nikola Kalinić u strijelce upisivali u međusobnom ogledu.

Andrej Kramarić postigao je svoj peti gol u dresu Hoffenheima na gostovanju kod Borussije iz Mönchengladbacha.

Hoffenheim je poražen 3:1, a Kramarić je jedini gol svoje momčadi postigao u 54. minuti, na dodavanje Vollanda. Strijelci za domaćina bili su Toljan u vlastitu mrežu te Dahoud i Hahn.

Hrvatski je napadač odigrao cijelu utakmicu.

Juventus je stigao na korak do novog naslova prvaka pobjedom kod Fiorentine 2:1, a za vodstvo Stare dame zabio je Mario Mandžukić u 39. minuti, na Pogbinu asistenciju glavom.

U 81. minuti, Nikola Kalinić lijepim je udarcem kaznio pogrešku Juventusove obrane i poravnao na 1:1, da bi Morata samo dvije minute kasnije pogodio za pobjedu.

Naime, igrala se 90. minuta kada je Kalinić iznudio kazneni udarac za Fiorentinu, no hrvatskom je napadaču udarac s bijele točke obranio Buffon.

Kalinić i Milan Badelj odigrali su cijeli susret za Viole, kao i Mandžukić za Juventus.