Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Perišić, Pjaca ili Rakitić

09.05.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - odigrao cijeli susret na Poljudu protiv Intera, a u kojem su Zaprešićani slavili 2:0.

Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je u gostima kod Lyona poražen 1:6, a još teži poraz spriječio je upravo hrvatski vratar.

Ivan Vargić (Rijeka) - nije branio na Gradskom vrtu gdje su Osijek i Rijeka odigrali 1:1.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - odradio 90 minuta u porazu Lokomotiva od Rostova 1:2.

Marin Leovac (PAOK) - osnovni dio grčkog prvenstva je završen.

Dejan Lovren (Liverpool) - propustio susret Liverpoola i Watforda u kojem je njegova momčad slavila 2:0.

Hrvoje Milić (Hajduk) - odigrao cijeli susret s Interom u kojem su Zaprešićani slavili 2:0.

Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio pobjedu Dinama nad Slaven Belupom 3:0.

Danijel Pranjić (Panathinaikos) - osnovni dio grčkog prvenstva je završen.

Gordon Schildenfeld (Dinamo) - propustio susret Dinama i Slaven Belupa u kojem je hrvatski prvak slavio 3:0.

Darijo Srna (Šahtar) - propustio gostovanje kod Karpatyja gdje je Šahtar pobijedio 2:1.

Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Dynamo Kijev "preskočio" je 25. kolo ukrajinskog prvenstva.

Šime Vrsaljko (Sassuolo) - odigrao svih 90 minuta u minimalnoj pobjedi Sassuola nad Frosinoneom.

Domagoj Antolić (Dinamo) - nije igrao u pobjedi Dinama nad Slaven Belupom (3:0).

Milan Badelj (Fiorentina) - igrao do 87. minute u susretu Fiorentine i Palerma koji je završio bez pogodaka.

Marcelo Brozović (Internazionale) - igrao od početka do kraja u pobjedi Intera nad Empolijem 2:1.

Alen Halilović (Sporting Gijon) - startao u početnoj postavi protiv Getafea i igrao do 68. minute u susretu koji je završio 1:1.

Mateo Kovačić (Real Madrid) - ušao umjesto Karima Benzeme u 65. minuti susreta s Valencijom koju je Real Madrid svladao 3:2.

Luka Modrić (Real Madrid) - propustio susret Reala i Valencije (3:2).

Ivan Rakitić (Barcelona) - igrao do 73. minute kada ga je zamijenio Rafinha. Imao je nekoliko vrlo dobrih pokušaja u pobjedi Barcelone nad Espanyolom 5:0.

Duje Čop (Malaga) - u minimalnom porazu svoje momčadi od Celte igrao do 80. minute kada ga je zamijenio Ikechukwu Uche.

Nikola Kalinić (Fiorentina) - odigrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka (0:0) protiv Palerma.

Andrej Kramarić (Hoffenheim) - igrao cijeli susret u minimalnom porazu Hannovera nad Hoffenheimom. Imao je nekoliko vrlo dobrih pokušaja, no nije se uspio upisati u listu strijelaca.

Mario Mandžukić (Juventus) - propustio gostovanje kod Verone na kojem je Juventus poražen 1:2.

Ivan Perišić (Internazionale) - bio je igrač utakmice u pobjedi Intera nad Empolijem 2:1. U 12. minuti odlično je proigrao Maura Icardija za domaćih 1:0 da bi u 40. minuti pokupio odbijenu loptu i postavio konačnih 2:1. Zamijenio ga je u 93. minuti Gary Medel.

Marko Pjaca (Dinamo) - u pobjedi Dinama nad Slaven Belupom (3:0) zabio je prvi pogodak u susretu u 35. minuti.

Ante Rebić (Verona) - propustio susret Verone i Juventusa u kojem je njegova momčad slavila 2:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini)