Pobjeda Hoffenheima, poraz Fiorentine

Asistencije Andreja Kramarića i Hrvoja Milića

02.10.2016.

Andrej Kramarić u dresu Hoffenheima i Hrvoje Milić u dresu Fiorentine ovog su se vikenda ubilježili među asistente svojih momčadi.

Hoffenheim je u šestom kolu njemačkog prvenstva pobijedio kod Ingolstadta 2:1, a asistent za prvi pogodak gostiju bio je hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Kramarić u 11. minuti izvrsnom prizemnom loptom s desne strane pronašao strijelca Wagnera, a drugi pogodak Hoffenheima postigao je Demirbay. Poraz Ingolstadta ublažio je Hinterseer u sudačkoj nadoknadi, a Kramarić je odradio svih 90 minuta.

U sklopu sedmog kola Serie A, Fiorentina je gostovala kod Torina, koji je poveo golom Falquea u 15. minuti, a tu je prednost udvostručio Benassi nakon sat vremena igre.

Šest minuta prije kraja Hrvoje Milić centrirao je za strijelca Babacara, koji glavom smanjuje rezultat na konačnih 2:1. Milić i Nikola Kalinić odigrali su cijelu utakmicu, a Milan Badelj zamijenjen je u 68. minuti.