Novi pogodak napadača Vatrenih

Kramarić s bijele točke za slavlje Hoffenheima

15.10.2016.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić svojim je golom s 11 metara donio pobjedu Hoffenheimu protiv gostiju iz Freiburga.

U sedmom kolu Bundeslige Hoffenheim je pred svojim navijačima dočekao Freiburg, ubilježio pobjedu i tako nastavio niz neporaženosti u ovosezonskom izdanju prvenstva.

Vodstvo je Hoffenheimu donio Wagner u 34. minuti, a na 1:1 poravnao je Niederlechner u 77. minuti.

Samo tri minute poslije, Hoffenheim je dobio priliku s bijele točke, a Andrej Kramarić "panenkom" je pogodio za konačnih 2:1 i visoko peto mjesto na ljestvici.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu.

U devetom kolu Ligue 1, Ivan Santini postigao je svoj četvrti ligaški pogodak za Caen, u porazu 3:2 kod Montpelliera. U prošlom je kolu bio strijelac jedinog, pobjedničkog pogotka protiv Toulousea.