Dva gola Grcića

Hrvatska nadjačala domaćine Mađare

01.11.2016.

Hrvatska reprezentacija u futsalu odigrala je prvu od dvije ovotjedne prijateljske utakmice u Mađarskoj.

MAĐARSKA - HRVATSKA 0:4 (0:3)
Prijateljska utakmica, Zalaegerszeg.

Strijelci: 0:1 - Grcić (3'), 0:2 - Grcić (5'), 0:3 - Jelovčić (19'), 0:4 - Postružin (31')

Hrvatska: Bilić, Grcić, Jelovčić, Marinović, Novak; Kanjuh, Grbeša, Kazazić, Babić, Perić, Grbić, Luketin, Postružin, Jelavić, Jukić. Izbornik: M. Stanković

Pod vodstvom izbornika Stankovića, hrvatski reprezentativci u futsalu dva će puta ovog tjedna odmjeriti snage s Mađarima u Zalaegerszegu, a u prvom dvoboju slavili su rezultatom 4:0.

Za vodstvo od dva pogotka prednosti pobrinuo se Grcić već u trećoj i petoj minuti, a nedugo prije odmora na 3:0 povisio je Jelovčić. Konačni je rezultat postavio Postružin sredinom drugog poluvremena.

Drugi je ogled Mađarske i Hrvatske na rasporedu već u srijedu, također s početkom u 19:00 sati.