Santini za pobjedu Caena, Olić zabio za München 1860

Mandžukić i Perišić donijeli vodstvo u pobjedama

06.11.2016.

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić upisao se u strijelce na gostovanju kod Chieva, a Ivan Santini pogodio je za pobjedu nad vodećim sastavom Ligue 1. Ivan Perišić postigao je vodeći pogodak za Inter, a Ivica Olić bio je strijelac u drugoj njemačkoj ligi.

U 12. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Mario Mandžukić ponovno je zatresao suparničku mrežu. Juventus je slavio na gostovanju kod Chieva 2:1, a hrvatski napadač doveo je Staru damu u vodstvo u 53. minuti.

Precizan je bio prizemnim udarcem na asistenciju Cuadrada, a poravnao je Pellissier iz kaznenog udarca. Pobjedu Juventusa osigurao je Pjanić iz slobodnog udarca u 75. minuti.

Mandžukić je igrao cijelu utakmicu, a Marko Pjaca nije kandidirao za nastup zbog ozljede.

Inter je kod kuće svladao Crotone 3:0, a na prvi se pogodak čekalo sve do 84. minute, kada je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić primio loptu na desnoj strani, ušao u kazneni prostor te pogodio za 1:0.

U samoj završnici Icardi je s dva gola postavio konačni rezultat, a Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter.

Caen je u 12. kolu francuske lige kod kuće svladao vodeću, do nedjelje neporaženu Nicu 1:0, a jedini je strijelac bio Ivan Santini u 42. minuti s bijele točke. Santini je igrao svih 90 minuta.

U porazu Münchena 1860 kod Sandhausena (3:2), Ivica Olić postigao je pogodak u 12. minuti za privremeno izjednačenje na 1:1. Olić je odigrao cijelu utakmicu i zaradio žuti karton.