Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Čop, Mandžukić ili Perišić?

21.11.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - nije konkurirao za domaću Hajdukovu pobjedu nad Lokomotivom 1:0.
Danijel Subašić (Monaco) - odigrao svih 90 minuta i nije primio pogodak na Monacovom gostovanju kod Lorienta (3:0).
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u domaćoj pobjedi protiv Genoe (3:1).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - odigrao cijelu utakmicu na gostovanju kod Orenburga (1:1).
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - nije kandidirao za dvoboj Bayera i RB Leipziga u Leverkusenu, u kojemu su gosti slavili 3:2.
Marin Leovac (PAOK) - utakmice grčkog prvenstva odgođene su do daljnjega.
Dejan Lovren (Liverpool) - igrao od početka do kraja u remiju bez pogodaka sa Southamptonom (0:0).
Matej Mitrović (Rijeka) - odradio cijeli dvoboj u Koprivnici sa Slaven Belupom (0:0).
Josip Pivarić (Dinamo) - u remiju s Istrom 1961 na Maksimiru (1:1) kao kapetan igrao do 62. minute, kada ga je zamijenio Fiolić.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta u remiju s Istrom 1961 na Maksimiru (1:1).
Ivan Strinić (Napoli) - Napoli je slavio kod Udinesea 2:1, a Strinić nije ulazio u igru.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - odradio cijeli dvoboj u domaćoj pobjedi Kijevljana nad Stalom (2:1).
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - u madridskom derbiju Atletico je pred svojim navijačima poražen od Real Madrida 3:0, a Vrsaljko je ostao među pričuvama.

Domagoj Antolić (Dinamo) - zbog ozljede nije konkurirao za susret Dinama i Istre 1961 (1:1).
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao od prve do zadnje minute u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi Fiorentine kod Empolija 4:0.
Filip Bradarić (Rijeka) - igrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka kod Slaven Belupa (0:0).
Marcelo Brozović (Internazionale) - u gradskom derbiju s Milanom (2:2) igrao do 75. minute, kada ga je zamijenio Jovetić.
Ante Ćorić (Dinamo) - igrao od početka do kraja u domaćem remiju s Istrom 1961 (1:1).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - igrao cijeli madridski derbi uz Modrića i slavio gostujuću pobjedu Real Madrida nad Atleticom 3:0.
Luka Modrić (Real Madrid) - igrao cijeli madridski derbi uz Kovačića i slavio gostujuću pobjedu Real Madrida nad Atleticom 3:0.
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter je remizirao u milanskom derbiju 2:2, a Perišić je odradio cijelu utakmicu, ubacivanjem iz auta asistirao Candrevi za prvo izjednačenje te potom u sudačkoj nadoknadi spasio svoju momčad poraza pogotkom na drugoj vratnici nakon kornera.
Ivan Rakitić (Barcelona) - u domaćem remiju bez pogodaka s Malagom (0:0) ušao s klupe u 77. minuti umjesto Rafinhe.
Marko Rog (Napoli) - Napoli je slavio kod Udinesea 2:1, a Rog nije ulazio u igru.

Duje Čop (Sporting Gijon) - jedini strijelac svoje momčadi u domaćem porazu od Real Sociedada (3:1). Precizan je bio u 28. minuti za privremeno izjednačenje na 1:1, prizemnim udarcem s ruba 16 metara, a odigrao je cijeli susret.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - odradio cijeli ogled na gostovanju kod Empolija, koji je Fiorentina dobila s uvjerljivih 4:0.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - u domaćem remiju s HSV-om (2:2) igrao do 78. minute, kada ga je zamijenio Vargas.
Mario Mandžukić (Juventus) - u Juventusovoj domaćoj pobjedi nad Pescarom 3:0 asistirao za vodeći gol Khedire u 36. minuti te iz blizine postigao drugi gol Stare dame u 63. minuti, a šest minuta prije kraja zamijenio ga je Kean.
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede propustio domaću pobjedu Juventusa protiv Pescare 3:0.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)