Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Brozović, Ćorić ili N. Kalinić?

29.11.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - nije kandidirao za domaću pobjedu Hajduka nad gostima iz Zaprešića (2:0).
Danijel Subašić (Monaco) - branio cijelu utakmicu u uvjerljivom domaćem slavlju protiv Marseillea (4:0).
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u gostujućoj pobjedi kod Palerma (1:0).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Moskovljani su kod kuće odigrali 1:1 s Uralom, a kapetan Ćorluka igrao je od početka do kraja te zaradio žuti karton.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Apotekari su poraženi kod Bayerna 2:1, a Jedvaj nije ulazio u igru.
Marin Leovac (PAOK) - u domaćem porazu od Atromitosa (4:3) odigrao cijelu utakmicu.
Dejan Lovren (Liverpool) - odradio svih 90 minuta u Liverpoolovoj pobjedi nad Sunderlandom (2:0) na Anfieldu te zaradio žuti karton.
Matej Mitrović (Rijeka) - igrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Rijeke nad Cibalijom (2:0)
Josip Pivarić (Dinamo) - kao kapetan odradio cijelu utakmicu u pobjedi Dinama kod Osijeka (2:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - ostao na klupi Dinama u pobjedi u Gradskom vrtu (2:0).
Ivan Strinić (Napoli) - Napoli je pred svojim navijačima remizirao sa Sassuolom 1:1, a Strinić je igrao od početka do kraja te zaradio žuti karton.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - u gostujućem slavlju Kijevljana kod Volyna 4:1, Vida je odigrao cijelu utakmicu te u sudačkoj nadoknadi dvoboja dugom loptom asistirao strijelcu Moraesu za četvrti pogodak svoje momčadi.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - pobjedu Atletica na gostovanju kod Osasune (3:0) pratio s klupe za pričuve.

Domagoj Antolić (Dinamo) - zbog ozljede nije konkurirao za nastup u Osijeku, gdje je Dinamo slavio 2:0.
Milan Badelj (Fiorentina)
- u porazu Viola kod Intera (4:2) igrao cijeli susret, asistirao dugom loptom N. Kaliniću za prvi pogodak Fiorentine te zaradio žuti karton.
Filip Bradarić (Rijeka) - odigrao cijeli domaći dvoboj s Cibalijom, koji je Rijeka dobila 2:0.
Marcelo Brozović (Internazionale) - igrao svih 90 minuta na domaćem terenu protiv Fiorentine (4:2) i postigao vodeći gol već u trećoj minuti, snažnim udarcem pod prečku s 15 metara, te zaradio žuti karton.
Ante Ćorić (Dinamo) - na kraju prvog poluvremena u Osijeku postigao vodeći pogodak za Dinamo udarcem iz daljine, a u 81. minuti zamijenio ga je Moro.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u domaćoj pobjedi Real Madrida nad Sportingom iz Gijona 2:1 igrao do 81. minute, kada ga je zamijenio Isco.
Luka Modrić (Real Madrid) - odigrao cijelu utakmicu u domaćoj pobjedi Real Madrida nad Sportingom iz Gijona 2:1.
Ivan Perišić (Internazionale) - odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Fiorentine (4:2).
Ivan Rakitić (Barcelona) - odradio prvo poluvrijeme na gostovanju kod Real Sociedada (1:1), a na odmoru je ušao D. Suarez.
Marko Rog (Napoli) - ostao na Napolijevoj klupi za pričuve u domaćem remiju sa Sassuolom (1:1).

Duje Čop (Sporting Gijon) - igrao od početka do kraja na gostovanju kod Real Madrida te u porazu svoje momčadi 2:1 promašio kazneni udarac u 78. minuti.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - postigao prvi gol svoje momčadi u porazu kod Intera (4:2), matiravši vratara u situaciji jedan-na-jedan na Badeljevu asistenciju, a odradio je cijelu utakmicu.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je odigrao neriješenih 1:1 na gostovanju kod Borussije (M), a Kramarić je igrao svih 90 minuta.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je poražen na gostovanju kod Genoe 3:1, pri čemu je Mandžukić odradio cijeli susret.
Marko Pjaca (Juventus) - Zbog ozljede nije konkurirao za Juventusovo gostovanje kod Genoe, gdje je Stara dama poražena 3:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)