Novi prijateljski susret u utorak

Raspoložena Hrvatska svladala Nizozemsku 4:1

05.12.2016.

Hrvatska reprezentacija u futsalu pružila je vrlo dobru partiju i pobijedila Nizozemsku 4:1 u prvom od dva ovotjedna prijateljska ogleda u Rotterdamu.

NIZOZEMSKA - HRVATSKA 1:4 (0:2)
Prijateljska utakmica, Rotterdam.

Strijelci: 0:1 - Babić (11'), 0:2 - Perić (13'), 0:3 - Jelovčić (27'), 0:4 - Horvat (32'), 1:4 - Mossaoui (38')

Hrvatska: Jukić, Kanjuh, Grcić, Grbeša, Babić, Jelovčić, Marinović, Perić, Novak, Grbić, Luketin, Postružin, Cvjetković, Horvat. Izbornik: M. Stanković.

Stankovićevi izabranici uspješno su odradili prvu provjeru protiv domaćina Nizozemske, u utakmici u kojoj su dva pogotka prednosti stekli u 11. i 13. minuti, preko Babića i Perića.

Na 3:0 povisio je Jelovčić u 27. minuti, a četvrti pogodak Hrvatske bio je djelo Horvata u 32. minuti. Počasni pogodak za Nizozemce postigao je Mussaoui dvije minute prije isteka vremena.

Drugu prijateljsku utakmicu u Rotterdamu Hrvatska igra u utorak, 6. prosinca.