Poraz Monaca od Lyona

Subašić obranio kazneni udarac, Santini strijelac u pobjedi

18.12.2016.

Reprezentativni vratar Danijel Subašić obranio je u nedjelju kazneni udarac u dvoboju s Lyonom, a Ivan Santini pomogao je Caenu svladati Metz.

Momčad Monaca ugostila je Lyon u sklopu 18. kola francuskog prvenstva, a na poluvremenu su gosti imali pogodak više (Ghezzal) i igrača više (isključenje Mendyja).

Igrala se 56. minuta kada je dosuđen i kazneni udarac za Lyon, no čuvar mreže Vatrenih Danijel Subašić obranio je pokušaj Lacazettea.

Lyon je naposljetku osigurao tri boda golovima Valbuene i Lacazettea, a jedini je strijelac u porazu Monaca 3:1 bio Bakayoko. Subašić je odigrao cijelu utakmicu.

U pobjedi Caena nad Metzom 3:0 drugi je pogodak domaćina postigao hrvatski napadač Ivan Santini, nakon sat vremena igre, a preostala su dva gola bila djelo Karamoha i Sanea. Santini je igrao do 72. minute, kada ga je zamijenio upravo Sane.