Santini asistent za Caen

Rakitić ugradio pogodak u visoku pobjedu Barcelone

21.12.2016.

Dokapetan Vatrenih Ivan Rakitić zatresao je s bijele točke mrežu Herculesa, a Ivan Santini ubilježio je asistenciju na gostovanju kod Subašićevog Monaca.

U uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja Barcelona je uvjerljivo pobijedila Hercules 7:0 te s ukupnih 8:1 izborila nastavak natjecanja.

Za vodstvo se u 37. minuti pobrinuo Digne, a na samom kraju prvog poluvremena Ivan Rakitić realizirao je kazneni udarac za udvostručenje prednosti.

U drugom je poluvremenu Turan postigao hat-trick, a po jedan su pogodak dodali Rafinha i Alcacer. Rakitić je odigrao cijelu utakmicu.

U 19. kolu francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na svom terenu pobijedio Caen 2:1 pogocima Falcaa i Bakayoka, a jedini strijelac za goste bio je Bazile u sudačkoj nadoknadi, na asistenciju hrvatskog napadača Ivana Santinija.

Santini je igrao od početka do kraja susreta, kao i Danijel Subašić na vratima Monaca.