Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Čop, Kalinić ili Kovačić?

30.01.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - niti u trećem ligaškom nastupu za novi klub u Belgiji nije primio pogodak, odigravši cijelu utakmicu, a Kalinić i suigrači pobijedili su kod kuće Club Brugge 2:0.
Danijel Subašić (Monaco) - branio svih 90 minuta u gostujućem remiju kod PSG-a (1:1).
Ivan Vargić (Lazio) - Rimljani su na svom terenu poraženi od Chieva 1:0, a Vargić je ostao među pričuvama.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u 65. minuti domaćeg dvoboja s Borussijom (M) zamijenio Henrichsa, pri čemu su Apotekari naposljetku poraženi 3:2.
Marin Leovac (PAOK) - u gostujućoj pobjedi nad Panetolikosom (1:0) igrao svih 90 minuta i zaradio žuti karton.
Dejan Lovren (Liverpool) - nije konkurirao za ogled s Wolverhamptonom na Anfieldu, u kojemu su gosti pobjedom 2:1 prošli u nastavak natjecanja u FA kupu.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - Bešiktaš u ponedjeljak dočekuje Konyaspor.
Josip Pivarić (Dinamo) -  MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Ivan Strinić (Napoli) - zbog ozljede propustio domaći remi Napolija s Palermom (1:1).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - Atletico je kod Alavesa odigrao susret bez pogodaka (0:0), a Vrsaljko je odradio cijeli dvoboj.

Domagoj Antolić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao do 60. minute susreta Fiorentine i Genoe (3:3) u Firenci te zaradio žuti karton.
Filip Bradarić (Rijeka) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter je kod kuće pobijedio Pescaru 3:0, a Brozović je odigrao cijelu utakmicu te u 23. minuti asistirao D'Ambrosiju za vodeći gol.
Ante Ćorić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - Kraljevski je klub na stadionu Santiago Bernabeu svladao Real Sociedad 3:0, a Kovačić je postigao prvi pogodak u 38. minuti, izašavši sam ispred gostujućeg vratara, da bi potom u 51. minuti proigrao Ronalda za drugi pogodak. Izašao je u 77. minuti, prepustivši mjesto Iscu.
Luka Modrić (Real Madrid) - zbog ozljede propustio domaću pobjedu Real Madrida nad Real Sociedadom (3:0).
Ivan Perišić (Internazionale) - u Interovoj domaćoj pobjedi nad Pescarom (3:0) asistirao za drugi pogodak strijelcu Joau Mariju, a u 71. minuti zamijenio ga je strijelac trećeg gola, Eder.
Ivan Rakitić (Barcelona) - odradio cijeli susret na gostovanju kod Betisa (1:1) i zaradio žuti karton.
Marko Rog (Napoli) - ostao među pričuvama u Napolijevom domaćem remiju s Palermom (1:1).

Duje Čop (Sporting Gijon) - na gostovanju kod Athletic Bilbaa postigao jedini gol svoje momčadi, iz kaznenog udarca u 27. minuti, čime je Sporting stekao privremeno vodstvo. Čop je odigrao cijelu utakmicu.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - Viole su kod kuće odigrale neriješenih 3:3 protiv Genoe, a Kalinić je asistirao za drugi pogodak svoje momčadi, Chiesi u 50. minuti, te postigao treći, prizemnim udarcem u 62. minuti. Igrao je od početka do kraja.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - u prvom ovosezonskom bundesligaškom porazu Hoffenheima asistirao Amiriju za vodeći pogodak u 18. minuti. RB Leipzig je naposljetku slavio 2:1, a Kramarića je u 63. minuti zamijenio Uth.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je u gostima pobijedio Sassuolo 2:0, a Mandžukić je odradio cijelu utakmicu.
Marko Pjaca (Juventus) - zaigrao od 78. minuti pobjedničkog gostovanja kod Sassuola (2:0) umjesto Dybale.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)